Cvičení L. MOJŽÍŠOVÉ


CVIČENÍ dle metody LUDMILY MOJŽÍŠOVÉ s principy Pilates

 

Toto cvičení převážně navštěvují ženy, které se snaží otěhotnět. Jsou to maminky, které mají již jedno dítko doma a rády by podruhé otěhotněly nebo to jsou ženy, které se pokoušejí o první miminko a nedaří se jim to. Cvičení dle L.Mojžíšové doporučuji kombinovat s poradnou AROMATERAPIE a GEMMOTERAPIE pí. Bc. Lenky Šebkové, DiS. v MC VICTORY, což vzájemně přináší skvělé výsledky!!!

Trochu statistiky - průměrně se daří děvčatům z kurzu otěhotnět z téměř 40 %. To je skvělý výsledek, nemyslíte?


REFERENCE Z KURZU:

Hanka B. napsala: "Ahoj Jitko, kurz Mojžíšové hodnotím velmi pozitivně. Nejvíce se mi líbil individuální přístup, že jsi nás opravovala, abychom cviky cvičily správně. Získaly jsme tak zpětnou vazbu, jestli jsme cviky dobře pochopily. I to, že jsme cviky předříkávaly pro druhé (i když se nám moc nechtělo) bylo užitečné, aspoň jsme si je více zažily. Kladně hodnotím i Tvůj pozitivní přístup, dobrou náladu, kterou jsi na kurz vnášela, povzbuzování, pochvaly.... To se hned cvičí s větší chutí...
Já za sebe jsem byla velmi spokojená, pokud v mém okolí bude někdo, kdo by kurz mohl využít, budu ho určitě doporučovat dál. Ještě jednou díky moc."

Vlaďka F. napsala: "Na cvičení dle L.Mojžíšové jsem se přihlásila na popud kamarádky. Nejsem moc cvičební typ a trochu jsem se kurzu obávala. Kromě neplodnosti jsem řešila i bolesti v bedrech a posun pánve. Spolu s masážemi a pravidelným cvičením se mi na konci kurzu pánev vrátila zpátky a přestaly mě bolet záda. Sice jsem neotěhotněla, ale kurz mi pomohl hodně i psychicky, protože jsem měla novou činnost a povinnosti.
Po skončení kurzu jsem se přihlásila na Pilates a po fyzické a psychické stránce se cítím mnohem lépe."

Hanka L. napsala: "Cvičební kurz dle L. Mojžíšové v centru Victory byl příjemnou relaxací, protažením a uvědoměním svého těla, jehož potřeby dost často přehlížíme. Z každého cvičení jsem si sebou odnášela dobrý pocit z toho, že dělám něco prospěšného pro svoje tělo a díky přístupu Jitky také velmi silnou motivaci a návod jak správně cviky provádět v domácím prostředí.
Lektorka Jitka Moulisová je vysoce erudovanou a empatickou osobou, která dokáže přizpůsobit cvičení potřebám každého jednotlivce, který přichází s individuálními potřebami a odlišnou fyziologií.

Kurz byl nejen pro mne radostí, cvičení se stalo naší součástí. Svědčí o tom fakt, že většina účastníků se přihlásila do navazujících kurzů Pilates v centru Victory."

Žanet Š. napsala: "Ke kurzu Mojžíšovky nemám co vytknout. Líbilo se mi, že nás tam bylo jen pár, protože je pak znát individuálnější přístup a to je fajn."

Jani B. napsala: "S kurzem jsem byla spokojená, na nedělní odpoledne jsem se těšila. Zjistila jsem, že mi cvičení nebo pohyb jako takový chybí a jsem ráda, že jsem si ten čas udělala! Už teď po tom měsíci cítím, že jakoby tu vnitřní sílu větší mám a to mě motivuje vydržet a cvičit. A samozřejmě i příběhy, které si přečtu o úspěšném otěhotnění. I můj doktor říkal, že si myslí, že mám správný přístup, že má pacientky, které takto otěhotněly a že ty případné hormony nejsou bez následků. Tak snad to vyjde přirozeně, to bych si přála!
S přístupem Jitky jsem byla spokojená, líbí se mi individuální přístup, umí vytknout věci, ale tak, že to člověk vezme a není z toho otrávený. Určitě jsem ráda za chválení, když jsme cvičily dobře, to moc potěší, aspoň mě."

Míša M. napsala (květen 2012): "Sdružení Victory jsem poprvé kontaktovala, na doporučení kamarádky, s cílem přihlásit se na kurz cvičení podle L. Mojžíšové. S tímto kurzem jsem byla velmi spokojena, díky individuálnímu a profesilonálnímu přístupu lektorky Jitky Moulisové. Malá skupinka umožňovala okamžitou zpětnou vazbu na techniku našeho cvičení. Na každé cvičení jsem se velmi těšila, protože panovala dobrá nálada a měly jsme skvělý kolektiv, který dokázal motivovat. Proto jsem, po ukončení tohoto kurzu, ráda pokračovala v navazujícím cvičení Pilates. Současně s cvičením jsem chodila i na masáže a aromaterapii k Lence Šebkové. V současné době jsem v pátém měsíci těhotenství a začínám chodit na těhotenské cvičení a předporodní přípravu. Vím, že i po porodu, se do centra ráda vrátím. I když početí našeho miminka nebylo přirozenou cestou, jsem přesvědčená o obrovské zásluze Jitky a Lenky. Sdružení Victory dál doporučuji svým kamarádkám".

Dne 16.10.2012 spatřila světlo tohoto světa malá NIKOLKA. Mamince Míše i Nikolce přeji hodně zdraví a jen to nejlepší! Ze srdce gratuluji!

Dne 7.11.2012 se v ranních hodinách narodila malá Karolínka. Mamince Jarce blahopřeji a malinké  Karolínce přeji do života jen to nejlepší, hlavně zdraví! Ze srdce gratuluji!

Jani B. napsala (březen 2013): "Cvičení dle LM mohu jen doporučit, obzvláště pak instruktorku Jitku Moulisovou, je skvělá, snaží se motivovat k lepším výkonům a stmeluje kolektiv, je sice někdy přísnější, ale jen aby vám pomohla, protože jinak šidíte sama sebe. Já si jejích hodin nesmírně cením. A s radostí mohu oznámit, že krátce po kurzu jsem otěhotněla a těším se na další spolupráci s Jitkou.
Není důležité cviky odedřít hlavně před Jitkou, ale v rámci možností stejně pečlivě cvičit i doma."

Dne 20.8.2013 se Janičce narodila dcera ZITA. Moc gratuluji :)

Březen 2013 - Dani H., která prošla kurzy L.Mojžíšové, Pilates - Fit nejen po porodu, oznámila tu nádhernou zprávu o tom, že je TĚHOTNÁ. Ze srdce mě to těší a raduji se s Tebou. Držím place, ať se vše vyvíjí jak má a těším se na rostoucí bříško :)))) GRATULUJI.

Zuzka P. napsala: "Cvičení pod vedením Jitky Moulisové probíhalo v krásné a přátelské atmosféře. Kurz nás navštěvovalo pět, takže se nám Jitka mohla věnovat individuálně a mohla nám tak při cvičení opravovat i nepatrné chyby. Jitka je velice empatická a milá. Jsem moc ráda, že jsem ji mohla poznat. Cvičení s ní všem jen doporučuji!"

Lucka V. nám napsala: "Kurz cvičení dle Mojžíšové mě velice příjemně překvapil - nejenže Jitka měla individuální přístup ke každé z nás a cviky nám vysvětlovala a ukazovala, dokud jsme je všechny neuměly úplně perfektně, ale taktéž se zajímala o to, co nás na cvičení přivedlo + sledovala další vývoj (zejména u holek, které kurz navštěvovaly kvůli problému s otěhotněním) a vedla nás podle toho. Osobně jsem kurz navštěvovala kvůli bolestem zad a musím říci, že ty ustoupily, jelikož jsem si zde výrazně zpěvnila střed těla."

Lili R. nám napsala: "Kurz L. Mojžíšové hodnotím velmi, velmi pozitivně. Na kurz jsem se přihlásila, protože nemohu přijít do jiného stavu a mám sedavé zaměstnání. Na tento kurz jsem četla velmi dobré hodnocení, proto jsem se rozhodla kurz zkusit na vlastní tělo. Byla jsem kladně překvapená, už první úvodní hodinou, která mi hodně pomohla pochopit celé cvičení dle L Mojžíšové. Jitka měla podrobný výklad páteře, jaké jsou nejčastější problémy u žen v sedacím zaměstnání a i problém u žen, které nemohou přijít do jiného stavu. Vždy jsem z kurzu odcházela kladně naladěna a nabitá energií do dalšího týdne. Každý cvik jsme několikrát opakovaly, aby jsme každá pochopila, která část těla má být zatížena. Byla jsem ráda, že se chodí v malém počtu žen. Jitka každé zvlášt mohla říci co dělá na určitém cviku špatně, ale Jitka měla oči všude a stále nás kontrolovala, zda cvičíme nebo lenošíme. Moc se mi líbila první otázka při začátku hodiny, kdy se vždy Jitka zeptala: JESTLI JSME POCTIVĚ CVIČILY KAŽDÝ DEN? Bylo mi hloupé odpovědět záporně, proto mě tato otázka vždy povzbudila. Doufám, že na tuto otázku budu stále vzpomínat a poctivě cvičit každý den. Tento kurz mi přinesl mnoho poznání o svém těle a velkou úlevu od bolesti zad a tlaku v oblasti bederní a pánevní. Jsem přesvědčena, že tento kurz může být oporou pro všechny ženy. Jitka je úžasná žena plná enrgie a také dokáže tutu energii předávat dál."

Leni N. nám napsala: "Ahoj Jíťo, kurz mi vyvohoval - bylo nás málo, na každou jsi měla dost času, opravdu poctivě ses nám věnovala:-) Cvičení se na první pohled nevypadá náročně, ale je to jen zdání. Na druhou stranu mám pocit, že s každým dalším opakováním dělám cviky líp, s větším rozsahem a umím silněji stáhnout svaly. Dokonce mi připadá, že jsem posílila zadek a zeštíhlela v pase. Dávám si pozor jak sedím, stojím, snažím se držet správně - vidím, že i takové "maličkosti" můžou mít velký dopad na pohybové zlozvyky. Musím to zaťukat, zatím jsem neměla migrénu, jednou bolest hlavy během den odezněla, přestože to ze začátku vypadalo na rozjezd migrény (už poznám, co bude jen bolest hlavy a co mě položí)."

Duben 2013 - další krásnou zprávou nás potěšila Terka, která se přihlásila na kurz L.Mojžíšové a protože mezidobí než kurz začne, vyplnila "pružením a pevněním" svého těla na kurzu Pilates - Fit nejen po porodu, kde se rozpružila natolik a k tomu "nakazila" od holek po porodu, takže v závěru kurzu mohla oznámit, že je TĚHOTNÁ. Gratuluji a přeji ať se vše vyvíjí jak má, hezké těhulkování!!!

Květen 2013 - další úžasná zpráva se mi donesla o překvapivém těhotenství Blaničky, která rovněž navštívila kurz L. Mojžíšové. Moc Ti to přeji a gratuluji. Pěkné těhulkování!!! 

Květen 2013 - nádherná zpráva Štěpánko, děkuji za ní. Další šťastná maminka se těší z těhotenství. Gratuluji a přeji krásné těhulkovské období!!!

Září 2013 - to je skvělé, Žando, gratuluji. Další nastávající maminka z kurzu L.Mojžíšové. Sice to chvilku trvalo, ale zadařilo se. Buď opatrná! Těším se naviděnou na Těhotenském pilates.

Září 2013 - tak jsem opět velmi potěšena. Po opakovacím kurzu L.Mojžíšové se nám těhotní - Lenička N. oznámila tu nádhernou zprávu, že je nastávající maminkou. Ze srdce Ti to přeji, byla jsi poctivá k sobě, cvičila jsi pravidelně a já mám obrovskou radost, že cvičení přispělo k takovému zázraku. Gratuluji!

Dne 24.10.2013 - po dlouhém čekání, které trvalo 3 roky se DANČE narodil vytoužený syn Jan. Dani, ze srdce Ti gratuluji a moc Ti to přeji!!!  

Listopad 2013 - tak tu máme další naprosto úžasnou zprávu od Leničky K.. Po absolvování kurzu L.Mojžíšové de facto 2 měsíce po kurzu Lenička otěhotněla, bohužel, mimoděložně. :-( Po třičtvrtě roce tu však máme báječnou zprávu o fyziologicky zdravém těhotenství :-). Jen tak dál.... Držím palce.

Dne 17.12.2013 - po dlouhém čekání se narodila BLANIČCE vytoužená a nádherná dcera Eliška. Blani, mám obrovskou radost a přeji Vám holky, ať jste zdravé a malá pěkně prospívá!!!

Leden 2014 - tak tu máme další krásné zprávy. Aničce K. se hned po kurzu podařilo otěhotnět, má silné nevolnosti, ale už je ve 13tt. Gratuluji moc a jsem šťastná s Tebou:)

Dne 17.3.2014 - se mamince LENIČCE narodila překrásná droboučká dceruška Rozinka. Moci Ti, Leni, gratuluji, přeji hlavně zdraví. Těším se na brzkou shledanou na hodinách Pilates po porodu.

Duben 2014 - tak se nám tu krásně těhotní:-). Gratuluji z celého srdce Romance F. (17tt) a Martince B.(6tt) a Vlaďce (13tt). Není nic hezčího než když mi holky napíší, že se podařilo. Těším se s Vámi, držím palečky ať je vše, jak má. Těším se naviděnou na Těhotenském Pilates :-) 

Červen až říjen 2014 - krásné zprávy, které bohužel skončily předčasně. Třem děvčatům se podařilo otěhotnět, nicméně díky neslučitelným vrozeným vadám bylo těhotenství ukončeno předčasně. Je mi to nesmírně líto. Cítím s Vámi a držím palce, ať se brzy zotavíte.

Dne 20.10.2014 se mamince ROMANCE narodila krásná dceruška Izabelka. Romko, moc Ti gratuluji a přeji hlavně rychlé zotavení. Hlavně zdraví. Jsem šťastná s Tebou.

 

TOPlist
aktualizováno: 31.01.2020 11:36:01