PILATES - DELFÍN


Pilates MAT (matwork) - SC DELFÍN

Hodiny Pilates matwork, které vyučuji ve SPORTCENTRU DELFÍN kombinuji  s různými pomůckami - gymnastické míče, S-bally, pilates kruh, aj. které jsou ve sportovním centru k dispozici.  Níže uvádím hodnocení hodin některých cvičenek.
 

Na hodnotícím dotazníku bylo uvedeno:

?  Co se Vám líbí/nelíbí
?  Co Vám přináší hodiny Pilates, jak vnímáte mé hodiny Pilates
?  Co mám zlepšit, aby byly hodin pro Vás zajímavější
?  Postrádáte na hodinách něco
?  Jak vnímáte mojí osobu (i z chyb se člověk učí :))

Dotazník byl anonymní, řada cvičenek se podepsala, jen jsem nedokázala rozluštit podpisy, za což se omlouvám. :)

 

an(n)o! Hodiny Pilates se mi líbí. Cvičení je účinné, jsem rovnější a už vím, kde mám svaly :). Hodiny jsou zajímavé. Lektorka Jitka je sympatická, přísná, ale vstřícná. Jsem spokojená.

an(n)o! Hodiny se mi líbí. Mám dobrý pocit, že pro sebe něco dělám a cítím se po cvičení dobře. Není třeba nic vylepšovat. Lektorka je příjemná, spontánní, myslím, že není nic co z vaší strany měnit. Děkuji.

an(n)o! Velice kvalitně vedená hodina s perfektní znalostí anatomie a celého člověka i jeho duše. Hodiny mě obohacují!!! Dokonale procvičí - posílí a protáhnou dané partie. Paní Jitku hodnotím jako velice kvalitní cvičitelku - lektorku. Prožívám s ní NEJKVALITNĚJŠÍ hodiny Pilates! Jen tak dál. "Mějme pevný střed a dobrou funkci bránice!"  napsala Ivana Stecherová

an(n)o! Líbí se mi odbornost Jitky, přesně zaměřuje skupiny svalů. Přináší posílení i protažení střídavě. Nic nepostrádám. Jitku vnímám jako osobu, která ví, co říká a umí to při hodinách prosadit.

an(n)o! Hodiny se mi moc líbí :-), jsou rozmanité. Přináší mi protažení, zpevnění, psychickou pohodu :). Nic nepostrádám. Lektorka je příjemná, pohodová.

an(n)o! Hodiny jsou super. Cítím se kvěle a cítím lepší zpevnění svalů a těla. Jsem spokojená. Nic nepostrádám. Lektorku hodnotím pozitivně.

an(n)o! Lektorka je energická a pozitivní, odnáším si vždy dobrou náladu. Líbí se mi možnost vybrat si lehčí a těžší variantu cvičení, avšak některé cviky jsou i přesto dost náročné. Pro mě jsou hodiny zajímavé.

an(n)o! Cvičení SUPER! Jen víc vysvětlovat latinské a anglické výrazy. napsala Dita Benešová

an(n)o! Z hodiny cítím procvičené a posílené celé tělo. Trochu mi chybí závěrečné uvolnění a protažení. Cením si profesionálního vedení hodiny. Líbí se mi cvičení s pomůckami, hodina je pak zajímavější.

an(n)o! Dobrý den, velice se mi líbila "PILATES SOBOTA" s Vámi. Byl čas vše vysvětlit a vyzkoušet. Kdykoliv jsem byla cvičit, tak druhý den jsem cítila všechny svaly -> největší pochvala pro Vás. Děkuji Vám.

an(n)o! Hodiny Pilates mě dopují dobrou náladou a energií. Někdy jsou i dost vyčerpávající :). Jste velice pozitivní člověk, ráda na cvičení chodím.

an(n)o! Líbí se mi forma cvičení, že nejsou hodiny stereotypní, přístup ke cvičení, že ukazujete, jak se cvik má dělat správně. Nebolí mě záda, začínám pociťovat zpevnění na některých částech těla, tvarování postavy. Nepostrádám nic, cvičení se obměňuje a pocvičujeme celé tělo. Máte pozitivní přístup, jste energická.

an(n)o! Super skladba cvičení, prezentace, jsem spokojená, líbí se mi propojení s míči, kruhy a ostatními pomůckami.

an(n)o! Cvičení zajímavé, pestré. Přestaly mě bolet záda! Uvítala bych více protahovacích cviků (1:1 protažení, posilování). Jinak díky.

an(n)o! Líbí se mi celá hodina, je to super. Hodina mi dává dobrou náladu a pocit, že pro sebe něco dělám. Nic nepostrádám, hodiny jsou pestré. Jste SKVĚLÁ, na hodiny chodím ráda! Díky.

an(n)o! Hodiny pilates se mi moc líbí, jsem velice spokojená. Potřebuji posílení svalů celého těla a hlavně zad, úleva od bolesti zad a to miplates přináší maximálně. Jsem ráda za prostřídání pomůcek a cvičení s míči i bez míčů. Vaši osobu vnímám velice pozitivně, jste jako lektorka příjemná a oceňuji Váš symsl pro humor, který potěší i povzbudí. Díky.

an(n)o! Líbí se mi: hodina je intenzivní, i když mi to připadalo nemožné, mám pocit, že se zlepšuji. Nelíbí se mi: někdy mi to fakt moc nejde. Zdá se mi, že cvičení je vedeno tak, že si neubližuji, neboli se znalostí fyziologie. Hodiny mi připadají dost obměňované, nenudím se. Netřeba zlepšovat, jen vytrvat. Osoba cvičitelky - jste extrovertní, jevíte zájem o naše pokroky. Někdy se stydím, že mi to hned nejde. CVIČENÍ JE VÝBORNÉ, když nemohu, mrzí mě to.

an(n)o! Pilates je SUPER :-)

an(n)o! Hodiny jsou super, i to, že si všímáte každého jednotivě.

 

 


 Reference               Aktuality        

TOPlist
aktualizováno: 31.01.2020 11:36:01