TĚHOTENSKÝ Pilates


TĚHOTENSKÝ Pilates s poporodní přednáškou (PoPr)

 

 

an(n)o!  Eva Štibingerová napsala: "Jsem ráda, že jsem se do kurzu přihlásila, od doby kdy k Vám chodím cvičit pilates pro těhulky se cítím mnohem vitálnější, přestala mne bolet záda a krom mnohého jsem se naučila, na co si dát i při běžném držení těla pozor. Občas se objeví nějaká ta bolístka, ale na hodině se vždy dozvím, jak na ni vyzrát, jak si uvolnit kyčle, jak protáhnout ztuhlou šíji atd. Díky za váš vstřícný přístup a také za to, že našim "lenivým" partiím dáte jednou týdně trochu zabrat ;-)"

an(n)o!  Martina Sekyrová napsala: "Co se týče těhotenského pilates, jsem spokojená, po cvičení se cítím vždy dobitá energií a myslím, ze i díky tomu mi zůstaly některé partie stejně pevné.
Celkem kurz hodnotím pozitivně."

an(n)o!  Pavla Šimůnková napsala: "Cvičení a pohyb vždycky patřily mezi mé oblíbené aktivity, a tak jsem i během těhotenství měla potřebu se jim dál věnovat. Na těhotenském cvičení pilates v MC Victory pod vedením Jitky Moulisové ze všeho nejvíc oceňuji zpětnou vazbu (kontolu), které se nám od lektorky dostává, protože jedině díky ní může mít naše cvičení smysl. Díky za vřelý a empatický přístup ke všem "maminám" a už teď se těším na pilates po porodu. :-) "

an(n)o!  Zuzka napsala: "Navštěvuji těhotenský kurz pilates v SC Delfín a s hodinou jsem velice spokojena. Líbí se mi osobní přístup lektorky a také profesionální vedení hodiny (co se týče zdravotní stránky) -> důraz na polohu, dýchání, držení těla atd. Představovala jsem si cvičení náročnější, ale cítím se vždy po lekci výborně. Celkově se mi kurz moc líbí a hodnotím (především lektorku) velmi pozitivně!"

an(n)o! Lenka napsala: "Na hodinách pilates v SC Delfín se  mi líbí Jitky velmi osobní přístup, to že je na nich vždy příjemná, uvolněná atmosféra. Zároveň je Jitka velmi profesionální, vnímavá, zajímá se o to, jak se při cvičení cítíme, zda nás nebolí to, co by nemělo a a pokud bolí, poradí, jak se snažit to odstranit. Jitka dělá lektorku opravdu srdcem a to je důležité. Z jejich hodin chodím unavená, ale příjemně a s pocitem, že jsem pro sebe a mimi něco dobrého udělala a odreagovala se. Marně se snažím přijít na nějaký zlepšovák či chybu, které by se dopouštěla, ale nejde to. Takže vlastně velké štěstí, že jsem narazila právě na ní! Díky a jen tak dál!

an(n)o!  Zuzka PO PORODU napsala: "Ahoj Jitko. Chtěla jsem se v první řadě pochlubit, že 7.9. se nám narodil Vojtíšek. Přirozenou cestou a všeho všudy mi porod zabral asi 4 hodiny :)).. což připisuji tomu, že jsem poctivě cvičila tvoje cviky z pilates i přes prázdniny, kdy kurzy nebyly. Chtěla jsem moc poděkovat za psychickou pohodu, kterou si navozovala na kurzech a nejednou jsem si na tvoje rady vzpomněla při samotném porodu a na oddělení šestinedělí :). Přeji hodně spokojených klientů i nadále a jestli se někdy vrátíš do Delfína, ráda budu tvoje lekce zase navštěvovat (tentokrát asi normální pilates :)))"

an(n)o!  Martinka Tomášková napsala: "Po prvním porodu jsem navštěvovala Jitky kurz Pilates - Fit nejen po porodu, který mi velmi pomohl od bolestí zad, takže při druhém těhotenství jsem vůbec neváhala se k Jítě přihlásit na kurz Těhotenský pilates. Cvičení předčilo mé očekávání, perfektně jsem si při něm protáhla celé tělo, posílila zádové svalstvo, takže dnes v devátém měsíci těhotenství o zádech a to i se zvýšenou bederní lordózou vůbec nevím. Navíc je kurz spojený s poporodní přednáškou. Jíťa nám poskytla přesně ty informace, které mi chyběly při prvním těhotenství, ačkoliv jsem některé kurzy navštívila. Dostaly jsme praktické rady, jak pečovat o svá těla po porodu tak, abychom byly co nejdříve zase ve formě, rady o kojení, jak pečovat o miminko a pro mě osobně nejdůležitější část, jak manipulovat s dítětem s ohledem na jeho psychomotorický vývoj s praktickými ukázkami. Teprve jako druhorodička můžu posoudit, jak skutečně cenné a kompletní informace nám Jíťa dala. Přednášky doporučuji opravdu všem maminkám, protože správná manipulace s miminkem je důležitá pro celý jeho život. Jíťo, děkuji Ti, že tento jedinečný kurz poskytuješ." 

an(n)o!   Martinka Tomášková (2 děti) po porodu napsala: "………..první dva týdny byly hrozné, Lukášek měl obrácený režim, nechtěl v noci spát, pořádně zabral kolem třetí, čtvrté hodiny ráno, Honzík (2 roky) mezi šestou a sedmou vstává, takže jsem byla úplně hotová, přes den jsem toho taky moc nenaspala, no, mazec. Ale přes den malej spal úplně ukázkově, tři, čtyři hodiny, budil se jen na kojení. Teď už spinká krásně, akorát ho ze spaní budí prdíky, takže toho stejně moc nenaspím. Ale nechci si stěžovat, ve srovnání s Honzíkem je to pohodička, ten mi pořádně nespal ani přes den. Možná Lukášek hezky spinká i díky peřince. Jsem s ní opravdu spokojená, je krásně teploučká, dávám malýho i s peřinkou do kočáru, je to ideální, když chodíme k doktorce, nemusím ho moc oblékat. A řekla bych, že je malej spokojenější v peřince než u mě v náruči.  Ohledně manipulace se snažím dodržovat vše podle E.Kiedroňové, ale můžu ti říct, je to docela náročné, hlavička mu pořád lítá sem tam jak na pérku a udržet ho v “zajíčku” je teda občas fuška.
Pozdravuj holky, že jim přeji rychlý, bezproblémový porod, zdravé miminko a ať se drží v šestinedělí, bude to náročné, ale stojí to za to. Papa M."

TOPlist
aktualizováno: 31.01.2020 11:36:01