DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Akce 19.1.2014


PODĚKOVÁNÍ
Neděle v SOKOLOVNĚ PRO DOBROU VĚC

Sportovní nedělní dopoledne konané 19.1.2014 v duchu Body & Mind technik v Sokolovně Hluboká nad Vltavou bylo realizované na podporu spolku DLOUHÁ CESTA - pomoc pro všechny, kteří přežili své děti.

Děkuji všem dámám a děvčatům, které se zúčastnily akce a celkově vytvořily báječnou atmosféru. Cvičilo se mi s Vámi skvěle. Věřím, že jste se protáhly a zpevnily přes cviky Pilates, baletně si zatančily,  poznaly svůj CORE, na závěr se jógově zrelaxovaly a celkově si tak akci užily.

Děkuji lektorkám Jitce Valentové (PortDeBras), Janě Divišové (CORE) a Katce Záhorkové (Jóga), které nás učily s plným nasazením a láskou. Lektorky nejenom svůj honorář věnovaly spolku Dlouhá cesta, ale navíc i samy finančně přispěly.

Ještě jednou děkuji Jitce Valentové - náčelnici T.J. Sokola Hluboká nad Vltavou, že mi umožnila tuto akci bezplatně realizovat v prostorách Sokolovny.

Děkuji níže jmenovaným děvčatům, které finančně přispěly částkami od 100,- Kč až po 500,-- Kč.

Jaromíra Bláhová, Petra Nováková, Dáša Budinová, Lada Valentová, Romana Sekyrová, Irena Košková, Alena Prokešová, Jana Hrušková, Lucie Anderleová, Ivana Sedlická, Markéta Šmrhová, Daniela Krčmová, Hana Vlasáková, Simona Šafarčíková, Jarmila Konfrštová, Katka Záhorková, Gundula Fethke, Daniela Hořavová, Katka Jiráčková, Petra Hořavová, Hana Gondeková, Jana Divišová, Zuzana Rusfelová, Olga Ryšavá, Barbora Jarolímková, Eva Bínová, pí.Bardová, pí. Šimková

Částka z akce činí Kč 5900,--

Vybraná částka putuje na účet číslo 2600173430/2010 v.s.19012014 a bude použita na projekty realizované Dlouhou cestou.

Poděkování bude rovněž zveřejněno na www.dlouhacesta.cz a v Hlubockém zpravodaji 2/2014

FOTO - ZDE
 

JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ MI POMOHLI DRUHÝ ROČNÍK AKCE PRO DOBROU VĚC ZREALIZOVAT!!!
Jitka Moulisová - člen spolku Dlouhá cesta

aktualizováno: 28.12.2022 06:45:52