Akce 26.1.2013


PODĚKOVÁNÍ - Sobota ve VICTORY pro dobrou věc

Pozvánka na portále www.dlouhacesta.cz - ZDE

Sobotní dopoledne konané 26.1.2013 v duchu Body & Mind technik v MC VICTORY České Budějovice bylo realizované na podporu občanského sdružení DLOUHÁ CESTA - pomoc pro všechny, kteří přežili své děti

Děkuji děvčatům, které se zúčastnily akce a vytvořily tak báječnou atmosféru. Tančilo se mi s Vámi báječně :) a skvěle jsem se zrelaxovala. Sobotní dopoledne bylo vskutku v duchu Body & Mind.

Děkuji lektorkám DALAL Daně Lomozové /Taneční studio Oáza/, která nás naučila vlnit boky v rytmu orientální hudby a Jitce Valentové ml., která propojila baletní prvky s Pilates a přestavila techniku PortDeBras. Obě lektorky svůj honorář věnovaly o.s. Dlouhá cesta. Na závěr jsme si daly mírně do těla formou Pilates v mém provedení.

Děkuji Bc. Lence Šebkové, DiS. ředitelce mateřského centra VICTORY České Budějovice za bezplatný pronájem sálu.

Děkuji níže jmenovaným děvčatům, které finančně přispěly částkami od 50,- Kč až po 500,-- Kč.
Marie Slepičková, Jana Bardová (částku 200,-- zaslala rovnou na účet DC), Eva Štibingerová, Eva Bínová, Katka Trnková, Míša Zatloukalová, Katka Hořejší, Renda Pavlíková, Eva Greinerová, Síma Šafarčíková, Katka Kroniková, Štěpánka Schónweitzová, Péťa Petrlíková, Blanka Zahradníková, Danča Hořavová, Irenka Košková, Jíťa Valentová st., Hanka Kupková, Zuzka Rusfelová, Jani Pavlová, Lucka Anderlová, Péťa Nováková.

Celková částka z akce je Kč 3.160,-- (částka 2 960,-- vybraná v hotovosti putuje 26.1.2013 na účet číslo 2600173430/2010 v.s.19012013 a částka 200,-- již byla zaslána na účet DC Janou Bardovou).

Výtěžek z akce z Českých Budějovic bude přičtený k vybraným prostředkům z akce konané v Praze s názvem „Zumba pro Dlouhou cestu". Vybraná částka bude zdvojnásobena nadací DIVOKÉ HUSY a použita na projekty realizované občanským sdružením Dlouhá cesta.

DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ MI POMOHLI REALIZOVAT TUTO AKCI.

Jitka Moulisová

aktualizováno: 09.10.2020 12:50:05