Pilates v Sokolovně HLUBOKÁ n.V.NOVÝ KURZ cvičení PILATES pro začátečníky 
v SOKOLOVNĚ Hluboká n.Vlt. 


Základem Pilates je správná práce centra síly = středu těla a správné dýchání. Autor metody J.H.Pilates kladl velký důraz i na další aspekty pohybu. K hlavním principům patří přesnost a kontrola. Důležité je celkové provedení cviku, ne konečná fáze cviku (např. jak hluboko se předkloníte). Stejně tak platí, že kvalita má přednost před kvantitou. Počet opakování je poměrně nízký (5 - 10x), ale tím zvyšujeme přesnost, soustředění a plynulost pohybu.

Chce to trochu trpělivosti, výsledky se nedostaví okamžitě. Jakmile si jednotlivé pozice osvojíte, budete v nich stabilnější, ucítíte zlepšení, cvičení Pilates „propadnete“. Je to technika Body and Mind. Je to metoda, která Vás dovede ke vnímání a uvědomování si svého těla. Naučíte se své tělo zbytečně nebo nevhodně nezatěžovat. Změníte držení těla, změníte způsob, kterým vykonáváte pohyby. Tato změna nastává postupně, ale zato je dlouhodobého až trvalého charakteru.  Pilates se stane každodenní součástí Vašeho života! Přijďte a vyzkoušejte metodu Pilates na vlastním těle.
 

Definice PILATES není až tak důležitá jako pocit, který z Pilates budete mít Vy.


Základní kurz 8 lekcí PILATES AN(N)O! v Sokolovně Hluboká nad Vltavou  - MALÝ SÁL. 
KDY: v úterý 14.1.2014 v 16:00 hod. - úvodní hodina trvá 90 min., další hodiny poběží v úterý od 16:45 hod. (60 min.). Cena kurzu včetně základního průvodního manuálu ke cvičení Kč 1 250,-.

Přihlášky s Vaším jménem, telefonním číslem, e-mailem a poznámkou Hluboká, rok narození nebo Dárkový poukaz  zasílejte na: anno@pilatesjitka.cz
nebo pilates.jitka@centrum.cz  nebo tel. 777044137


Více si můžete přečíst v Hlubockém zpravodaji v číslech:
7-8/2013, 9-2013, 11-2013, 12-2013, 1-2014 - odkaz ZDE 

 

Reference a více informací na: www.pilatesjitka.cz

image

Těší se na Vás

 instruktor MAT PILATES Balanced Body University
BOSU, PRENATALPilates, Těhotné a po porodu, FYZIOPilates, SENIORPilates 

ing. Jitka Moulisová
 


Aktuality

aktualizováno: 09.10.2020 12:50:05