DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Sdílené webySe svolením jednotlivých správců  uvádím odkazy na webové stránky, kde je možné  SDÍLET  bolest s lidmi, kteří mají podobnou zkušenost:
 

 • http://www.dlouhacesta.cz/ - diskuzní fórum Prázdná kolébka. Na stránkách Dlouhé cesty najdete také více informací o truchlení, bolesti, příběhy maminek, kterým zemřelo miminko, příběhy lidí, kteří se učí žít se ztrátou milovaného člověka, i to co jim pomáhalo, láskyplné vzpomínky, odborné články.
   
 • http://prazdnakolebka.cz/ - nový webový portál Prádzná kolébka vznikl pod hlavičkou o.s. Dlouhá cesta. Cílem je podpora a pomoc rodičům (ale i blízkým příbuzným), kterým zemřelo miminko před porodem nebo krátce po něm.

   
 • INFORMACE PRO PŘÁTELE - na webových stránkách občanského sdružení Dlouhá cesta si mohou přečíst pár rad i přátelé, lidé, kteří nevědí, jak se k rodičům zemřelého dítěte, miminka chovat. http://www.prazdnakolebka.cz/rady-pro-pribuzne-kamarady-okoli

   
 • http://www.emimino.cz/denicky/prazdna-naruc/ - příběhy maminek s prázdnou náručí. Na portále eMimino.cz je možné vstoupit do uzavřené skupiny Prázdná náruč, kde je možnost najít podporu od lidí, kteří mají tuto bolestnou zkušenost.

   
 • http://www.nenarozenemiminko.cz/ - portál, který maminka věnovala svému andílkovi jménem Filípek, obsahuje příběhy, pocity rodičů zemřelého dítěte, jaké je období šestinedělí bez dítěte a řada dalších informací.

   
 • http://www.ztratamiminka.cz/ - webový portál, který založila maminka, která prožila ztrátu dvojčátek. Následné těhotenství po této hluboké ztrátě bylo po prvním trimestru ukončeno.

   
aktualizováno: 28.12.2022 06:45:52